Má tvorba

Čmáravý koutek - čarodějka Evelyn

11. února 2014 v 8:33 | Taive
Poučila jsem se. Před deseti dny jsem bláhově slibovala, co všechno sem dodám do týdne. No, nestalo se. Teď už vím, že sliby chyby a příště využiju výslechovou taktiku mlžení a zatloukání. Moje schopnost organizovat si čas, inspirační i technické zdroje je tristní.
Takže, co že je to tu k vidění za potvoru? Můj amatérský pokus o portrét mé milé Evelyn. Vy ho nebudete ušetřeni, ale před ní ho hodlám důsledně zapřít, vážně se bojím otrávených jehlic v matraci. :-D Z důvodu beznadějného technického zázemí tu vidíte tuhle nevystínovanou nedomrlinu. Věnuji balíček gumových medvídků tomu, kdo mě naučí s fotoshopem, nebo aspoň vyrazí vyhrožovam mému skeneru s baseballovou pálkou.


(druhá, přeci jen lépe naskenovaná verze)

Mějte se pěkně a prohánějte múzy.

Taive

Děti Nuady

18. prosince 2013 v 22:34 | Taive
Nuada je kontinent obydlený lidmi i bytostmi mnohem záhadnějšími. Svět hrající hudbou přelidněných měst i hlubokých lesů. Řídící se pravidly staletých tradic i dravého podnikání. Jeho obyvatelé jsou různorodou směsicí tužeb, zájmů, lásek i nenávistí. Rváči se životem, podléhající mnoha lidským slabostem a neřestem. Nikdo z nich nežije jen sám pro sebe, i kdyby po tom sebevíce toužili, život každého je závislý na ostatních. Jsou svázáni dohromady silněji, než země svými kořeny. A ať už jejich boty šlapou prach ulice, parkety jednacích sálů, nebo jehličím pokrytou prsť v hlouby lesa, když vzhlédnou ke hvězdám, hvězdy jim ten pohled oplácejí.


Štěstí v kostkách
Rozehrajete-li partii o příliš vysoké sázky, musíte počítat s tím, že protivníci udělají vše pro to, aby vás nenechali vyhrát. Zvlášť, postavíte-li proti sobě několik odhodlaných, zoufalých a naštvaných magických bytostí.
(Odehrává se asi deset let před událostmi popsanými v Loutkáři.)Loutkář
K čemu všemu se může přichomýtnout nesourodý párek čarodějů při své každodenní práci? A jak nevinná je ještě hra s mocí, jsou-li v sázce lidské životy? Detektivní příběh odehrávající se ve světě ovládaném magií, pověrami a temnými touhami jeho obyvatel.Pod ochranou staré dámy (rozpracováno)
Carcasenské strašidlo (rozpracováno)
 
 

Reklama